Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Załadowane busy do przewozów ludzi

Utworzony przez Gość, 24 września 2008 r. o 22:24
Gość napisał:
Ponieważ opisywane tutaj przypadki należą do reguły a nie wyjątku złozyłam stosowne zawiadomienie na policji na stronie KWP w Lublinie z prośbą o interwencję. Czy może ktoś wie kto tym panom od busów wydaje koncesje ? może trzeba byłoby i ten urząd zainteresowac sprawą ?
Chyba Urząd Marszałkowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziouś napisał:
Drodzy koledzy busiarze. Sami mówicie że busy najbardziej są zapchane w Bełżycach. Rozwiązanie jest bardzo proste. Dać nową linię busiarzom albo uruchomić autobus MPK (odeległość jest krótka) z Bełżyc którzy kursowali by tylko na trasie Lublin-Bełżyce i na odwrót. Pozdrawiam Łysego kierowce który jeździ busem z napisem eterna. Następnym razem gdy będę stał i nie będę się miał jak ruszyć to przedzwonie do odpowiednich służb. Miejcie się na baczności
dzwoń frajerze ale jak cie któryś z szoferów upilnuje to całe życie bedziesz zap.......ł piechotą i w tedy ci ciasno nie będzie przyjdz który czy która pojeżdzić busem i w tedy zobaczymy ile osób będziecie zabierali cwaniaki aby o własną d*** dbacie, jak sie kur.a spieszy to "panie kierowco mogę tu czy tu "może między przystankami, albo czy dało by radę trochę szybciej bo mam przesiadkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty człeniu mam cię daleko w...... wiesz gdzie. Teraz jeźdźę sobie przez babin i jestem zadowolony. Poza tym gadałem z kilkoma właścicielami busów z Bełżyc i mają otworzyć 2 nowe linie. Tak więc powoli na Bełżycach już nie będziecie zarabiać. Wolę zapłacić swoim jak obcym. proste i logiczne. A z tobą szkoda rozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze ludzie nie piszcie ze gdyby nie busy to ludzie na piechotę by chodzili. Sami nauczyli ze biorą ile wlezie to ludzie wsiadają, rzecz w tym ze jak weźmie tyle ze pod sam dach to juz sory, ale nie ma w regionie tyle karetek by kogos jeszcze zywego do szpitala zabrać. Ktos pisze ile to kosztuje bilet w Zamosciu bo do Lublina kosztuje 10 zł a do Wawy Bigstarem za 25 z Zamościa i ze niby z Opola do Lublina miały by tyle kosztować ? Smieszne. Fajnie, ze bardzo czesto kierowcy nie dają paragonów, ciekawe dlaczego ? Gest miłosierdzia czy co ? A dzisiaj o 13 autobusik z Sikorskiego do Belzyc jechal 28 minut Mozliwe ? Tyle samo co zaladowany pod sam dach bus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierdziele tych opolskich busiarzy koniec i kropka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez jestem pasażerem busów . Jeżdze systematycznie od 5 lat z Dworca PKS ( stanowisko 13) i nie zdażyło mi sie stać w busie. A wiecie dlaczego????dlatego , że większość pasażerów idzie na ul. Ruską i woli się tłoczyć a pózniej opisywać to na takich forach.Wasza sprawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiarze jeżdżacy przez Babin!!!!!! Nie wypisujcie głupot, policzcie ludzi w swoim busie.Zazdrość w oczy kole?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ok 6,10 jedzie z Poniatowej autobus do Lublina. Pusty, przestronny, wręcz luksusowe warunki. Wsiadać i jechać. Wina kierowcy winą kierowcy, a ja dalej uwazam, ze pasażer to nie bezwolne ciele i nie ma obowiązku wsiadać do załadowanego busa. Proste! Ciekawe co będzie, jak busiarze poczytają i nie będą zabierac ludzi. Czym wtedy dojechać do pracy??? Uwazacie, że UM da nowe godziny? Bo komuś ciasno? Nie sądzę.
Wina kierowcy winą kierowcy, a ja dalej uwazam, ze pasażer to nie bezwolne ciele i nie ma obowiązku wsiadać do załadowanego busa. Proste! Muszę przyznać, że to "bardzo mocny argument". Jeszcz żeby te kolczatki na przystankach po trasie pozabierali ci niedobrzy pasażerowie - cielęta, to prawy i zawsze rozsądny BUS-iarz nie musiałby się zatrzymywać na każdym z nich i wtedy te cielęta bez rozumu by się nie pchały do zapchanego BUS-a. To oczywiście ironia. Twój argument, który pozwoliłam sobie obalić jest mało przekonujący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nie zgodzę się. To dlaczego kierowca się zatrzymuje na przystanku mimo iż wiezie ponad 30 osób i jest zapchany ? Po co ? Skoro to nie jego wina to niech jedzie dalej. A robi po to by kasę zarobić a nie PKS który będzie za 2 minuty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie nie zgodzę się. To dlaczego kierowca się zatrzymuje na przystanku mimo iż wiezie ponad 30 osób i jest zapchany ? Po co ? Skoro to nie jego wina to niech jedzie dalej. A robi po to by kasę zarobić a nie PKS który będzie za 2 minuty.
Zagadka! Jedzie sobie busik z Opola do Lublina i wiezie 20 osób (komplet).W tych 20-tu osobach są pasażerowie; 1 do Poniatowej 1 do Bełżyc i 1 do Motycza.Na każdym z tych przystaków czeka po 5 osób.Ile osób jest w busie i dlaczego ten kierowca zatrzymywał się na tych przystankach???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer napisał:
Zagadka! Jedzie sobie busik z Opola do Lublina i wiezie 20 osób (komplet).W tych 20-tu osobach są pasażerowie; 1 do Poniatowej 1 do Bełżyc i 1 do Motycza.Na każdym z tych przystaków czeka po 5 osób.Ile osób jest w busie i dlaczego ten kierowca zatrzymywał się na tych przystankach???!!!
32 osoby a zatrzymywał się w celu WYSADZENIA pasażerów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażer napisał:
Zagadka! Jedzie sobie busik z Opola do Lublina i wiezie 20 osób (komplet).W tych 20-tu osobach są pasażerowie; 1 do Poniatowej 1 do Bełżyc i 1 do Motycza.Na każdym z tych przystaków czeka po 5 osób.Ile osób jest w busie i dlaczego ten kierowca zatrzymywał się na tych przystankach???!!!
Nie przesadzaj. Na Kraśnickich nikogo nie wysadza a i tak zatrzymuje się i dopycha ile się da. A w Motyczu to już rzadkość, by tłumy wsiadały do BUS-a jadacego w kierunku Opola. A z innej beczki, i bilecików bardzo często nie uświadczysz. Co na to skarbówka i właściciel linii?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie nie zgodzę się. To dlaczego kierowca się zatrzymuje na przystanku mimo iż wiezie ponad 30 osób i jest zapchany ? Po co ? Skoro to nie jego wina to niech jedzie dalej. A robi po to by kasę zarobić a nie PKS który będzie za 2 minuty.
Kierowca zatrzymuje sie po to aby zarobić jakieś pieniądze. Gdy pod koniec dnia trzeba sie rozliczyć i na raporcie wyjdzie ze pokrywa same koszty to po co pracodawcy taki kierowca. Do zwolnienia. I rub człowieku co chcesz tym bardziej ze prawo jazdy kategori D kosztuje pięć razy więcej niż na samochud osobowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Kierowca zatrzymuje sie po to aby zarobić jakieś pieniądze. Gdy pod koniec dnia trzeba sie rozliczyć i na raporcie wyjdzie ze pokrywa same koszty to po co pracodawcy taki kierowca. Do zwolnienia. I rub człowieku co chcesz tym bardziej ze prawo jazdy kategori D kosztuje pięć razy więcej niż na samochud osobowy.
Wydaj KAŻDEMU pasażerowi bilet, wtedy raport bedzie wyglądał "nieco korzystniej i nie będziesz miał wtedy problemu z pracodawcą. Takie proste a takie trudne w wykonaniu?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Kierowca zatrzymuje sie po to aby zarobić jakieś pieniądze. Gdy pod koniec dnia trzeba sie rozliczyć i na raporcie wyjdzie ze pokrywa same koszty to po co pracodawcy taki kierowca. Do zwolnienia. I rub człowieku co chcesz tym bardziej ze prawo jazdy kategori D kosztuje pięć razy więcej niż na samochud osobowy.
Ludzie to jest wolny kraj i każdy ma prawo o sobie decydować, jade czym chce i nie stwarzam problemów innym. Zaczniecie wojne z kierowcami to oni zaczną wozic komplety a wy będzieci stać na przystanku i marznąć, a zima już nie daleko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczko napisał:
Wydaj KAŻDEMU pasażerowi bilet, wtedy raport bedzie wyglądał "nieco korzystniej i nie będziesz miał wtedy problemu z pracodawcą. Takie proste a takie trudne w wykonaniu?!
Ja mam każdy bilet.Wystarczy poprosić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczko napisał:
Wydaj KAŻDEMU pasażerowi bilet, wtedy raport bedzie wyglądał "nieco korzystniej i nie będziesz miał wtedy problemu z pracodawcą. Takie proste a takie trudne w wykonaniu?!
Zacznij jeżdzić taksówką to napewno dostaniesz bilet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pasażerka napisał:
Ja mam każdy bilet.Wystarczy poprosić
nie każdy umi czytać więc po co mu bilet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...